Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha24) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Other
be: Іншыя

en: Show
be: Паказаць

en: About
be: Аб
