Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha24) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Text
fi: Teksti

en: Other
fi: Muu

en: Show
fi: Näytä

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Skip
fi: Ohita

en: About
fi: Tietoja

en: Link class
fi: Linkin luokka

en: List class
fi: Listan luokka

en: Entity Reference Field
fi: Entiteettiviittauskenttä
