Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha24) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: URL
sq: Adresa URL

en: Other
sq: Tjetër

en: Show
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione
