Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha25) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Text
id: Teks

en: Table of contents
id: Daftar isi

en: Other
id: Lainnya

en: Show
id: Tampilkan

en: Automatic
id: Otomatis

en: About
id: Tentang

en: Link class
id: Tautkan kelas

en: List class
id: Daftar kelas
