Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha25) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Text
ja: テキスト

en: Other
ja: その他

en: Show
ja: 表示

en: Automatic
ja: 自動

en: Skip
ja: スキップ

en: About
ja: アバウト

en: Link class
ja: リンクのクラス

en: List class
ja: リストのクラス
