Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha25) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Other
ug: باشقا

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە
