Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha26) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Table of contents
de: Inhaltsverzeichnis

en: Other
de: Weitere

en: Show
de: Anzeigen

en: Automatic
de: Automatisch

en: Skip
de: Überspringen

en: About
de: Über

en: Link class
de: Link-Klasse

en: Wrapper
de: Umgebendes Element

en: List class
de: Listenklasse
