Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha26) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Text
gl: Texto

en: Other
gl: Outro

en: Show
gl: Amosar

en: Automatic
gl: Automático

en: About
gl: Información

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: List class
gl: Clase da listaxe
