Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha26) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
