Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha26) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Other
sk: Ostatné

en: Show
sk: Zobraziť

en: Automatic
sk: Automatický

en: About
sk: Informácie o

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch
