Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Enable
ar: تفعيل

en: Version
ar: النسخة

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: URL
ar: العنوان URL

en: link
ar: رابط

en: Files
ar: الملفات

en: Module
ar: الوحدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Items
ar: أخبار

en: Media
ar: ميديا

en: Domain
ar: النطاق

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Color
ar: اللون

en: Users
ar: المستخدمين

en: Provider
ar: المزود

en: Tools
ar: الأدوات

en: Position
ar: الوضع

en: Pattern
ar: النموذج

en: Source
ar: المصدر

en: Missing
ar: مفقود

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Hide
ar: إخفاء

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: About
ar: حول

en: Recent content
ar: أحدث المحتويات
