Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Module
bn: মডিউল

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Hide
bn: লুকাও

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Recent content
bn: সাম্প্রতিক বিষয়বস্তু
