Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Enable
gl: Activar

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add new
gl: Engadir novo

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: link
gl: ligazón

en: Files
gl: Ficheiros

en: Module
gl: Módulo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Items
gl: Elementos

en: Media
gl: Medios

en: Domain
gl: Dominio

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Users
gl: Usuarios

en: Provider
gl: Proveedor

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Position
gl: Posición

en: Pattern
gl: Patrón

en: Source
gl: Orixe

en: Missing
gl: Perdido

en: Blocks
gl: Bloques

en: Hide
gl: Agochar

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: About
gl: Información

en: Output
gl: Saída

en: Recent content
gl: Contido recente
