Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Common
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
