Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници

en: Blocks
mk: Блокови
