Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Items
nn: Element

en: Navigation
nn: Navigering

en: Color
nn: Farge

en: Users
nn: Brukarar

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Recent content
nn: Nyaste innhald
