Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Enable
pl: Włącz

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: View
pl: Widok

en: link
pl: odnośnik

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Files
pl: Pliki

en: Module
pl: Moduł

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Items
pl: Elementy

en: Domain
pl: Domena

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Color
pl: Kolor

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Position
pl: Pozycja

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Missing
pl: Brakujące

en: Add environment
pl: Dodaj środowisko

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Blocks
pl: Bloki

en: Hide
pl: Ukryj

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: About
pl: O stronie

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Environments
pl: Środowiska

en: Title format
pl: Format tytułu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
