Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Color
ps: رنګ

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Position
ps: ځاى

en: Source
ps: سرچينه

en: Missing
ps: ورك

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Hide
ps: پټول

en: About
ps: په اړه
