Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Enable
sk: Povoliť

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Add new
sk: Pridať nový

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: link
sk: odkaz

en: Files
sk: Súbory

en: Module
sk: Modul

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Items
sk: Položky

en: Media
sk: Médiá

en: Domain
sk: Doména

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Users
sk: Používatelia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Tools
sk: Nástroje

en: Position
sk: Pozícia

en: Pattern
sk: Vzor

en: Source
sk: Zdroj

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Common
sk: Spoločné

en: Blocks
sk: Bloky

en: Hide
sk: Skryť

en: About
sk: Informácie o

en: Recent content
sk: Najnovší obsah
