Navigation Extra (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Color
ta: நிறம்
