Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Enable
af: Aktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Contact
af: Kontak

en: Header
af: Hoof

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Users
af: Gebruikers

en: Source
af: Bron

en: Blocks
af: Blokke

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys
