Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Enable
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Files
az: Fayllar

en: Contact
az: Kontakt

en: Module
az: Modul

en: Header
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Domain
az: Domen

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Color
az: Rəng

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Provider
az: Provayder

en: Tools
az: Alətlər

en: Position
az: Vəzifə

en: Pattern
az: Nümunə

en: Source
az: Mənbə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Hide
az: Gizlət

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Administration menu
az: Administrator menyusu

en: Recent content
az: Son məzmun
