Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Enable
be: Уключыць

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: link
be: спасылка

en: Files
be: Файлы

en: Contact
be: Кантакт

en: Module
be: Модуль

en: Header
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Domain
be: Дамен

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Tools
be: Прылады

en: Source
be: Крыніца

en: Webform
be: Анкета

en: Blocks
be: Блокі

en: Hide
be: Схаваць

en: Devel
be: Распрацоўка

en: About
be: Аб

en: Administration menu
be: Меню адміністратара

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы
