Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Enable
bg: Активирай

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: link
bg: връзка

en: Contact
bg: Контакт

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Items
bg: Новини

en: Media
bg: Медия

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Users
bg: Потребители

en: Source
bg: Източник

en: Blocks
bg: Блокове

en: Hide
bg: Скрий

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Recent content
bg: Последно съдържание
