Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Contact
bs: Kontakt

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color
bs: Boja

en: Users
bs: Korisnici

en: Tools
bs: Alati

en: Source
bs: Izvor

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Hide
bs: Sakrij
