Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: link
el: σύνδεσμος

en: Files
el: Αρχεία

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Module
el: Μονάδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Media
el: Μέσα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Users
el: Χρήστες

en: Provider
el: Πάροχος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Position
el: Θέση

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Source
el: Πηγή

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Common
el: Κοινά

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: About
el: Περί

en: Administration menu
el: Μενού διαχείρισης

en: Recent content
el: Πρόσφατο περιεχόμενο
