Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Enable
et: Luba

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Add new
et: Lisa uus

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Module
et: Moodul

en: Header
et: Päis

en: Items
et: Kirjed

en: Media
et: Meedia

en: Domain
et: Domeen

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Users
et: Kasutajad

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Tools
et: Tööriistad

en: Position
et: Asukoht

en: Pattern
et: Muster

en: Source
et: Allikas

en: Missing
et: Puudub

en: Webform
et: Veebivorm

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Blocks
et: Plokid

en: Hide
et: Peida

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Devel
et: Arendus

en: About
et: Programmist

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Recent content
et: Hiljutine sisu
