Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (46 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Enable
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background
fa: زمینه

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: link
fa: پیوند

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Contact
fa: تماس

en: Module
fa: ماژول

en: Header
fa: سربرگ

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Domain
fa: دامنه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Color
fa: رنگ

en: Users
fa: کاربران

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Tools
fa: ابزارها

en: Position
fa: موقعیت

en: Pattern
fa: الگو

en: Source
fa: منبع

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Hide
fa: پنهان کن

en: About
fa: درباره

en: Output
fa: خروجی

en: Administration menu
fa: منوی مدیریت

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
