Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Color
gu: રંગ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Tools
gu: સાધનો

en: About
gu: વિશે
