Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Enable
hr: Omogući

en: Version
hr: Inačica

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: link
hr: poveznica

en: Files
hr: Datoteke

en: Contact
hr: Kontakt

en: Module
hr: Modul

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: Domain
hr: Domena

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Users
hr: Korisnici

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Tools
hr: Alati

en: Position
hr: Pozicija

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Source
hr: Izvor

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Hide
hr: Sakrij

en: About
hr: Opis

en: Administration menu
hr: Administracijski izbornik

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji
