Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Forms
is: Form

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: Enable
is: Virkja

en: Version
is: Útgáfa

en: Overview
is: Yfirlit

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Add new
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: URL
is: vefslóð

en: link
is: hlekkur

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Files
is: Skrár

en: Contact
is: Tengiliður

en: Module
is: Eining

en: Header
is: Haus

en: Items
is: Hlutir

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur

en: Users
is: Notendur

en: Tools
is: Tól

en: Position
is: Staðsetning

en: Blocks
is: Blokkir

en: Hide
is: Fela

en: About
is: Um
