Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Development
mg: Fivoarana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Source
mg: Loharano

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany
