Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
