Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
