Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Contact
sq: Kontakti

en: Header
sq: Titulli

en: Items
sq: Elementët

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Users
sq: Përdorues

en: Blocks
sq: Blloqet

en: About
sq: Informacione

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re
