Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Enable
sv: Aktivera

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: View
sv: Visa

en: link
sv: länk

en: Files
sv: Filer

en: Contact
sv: Kontakt

en: Module
sv: Modul

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Items
sv: Poster

en: Domain
sv: Domän

en: Navigation
sv: Navigering

en: Color
sv: Färg

en: Users
sv: Användare

en: Provider
sv: Leverantör

en: Tools
sv: Verktyg

en: Pattern
sv: Mönster

en: Source
sv: Källa

en: Missing
sv: Saknas

en: Add environment
sv: Lägg till miljö

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Collection
sv: Samling

en: Common
sv: Gemensamma

en: Blocks
sv: Block

en: Hide
sv: Dölj

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: About
sv: Om

en: Output
sv: Mata ut

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Recent content
sv: Nyligen uppdaterat innehåll
