Navigation Extra (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Version
tr: Sürüm

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: File
tr: Dosya

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Format
tr: Biçim

en: link
tr: bağlantı

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Contact
tr: İletişim

en: Module
tr: Modül

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Items
tr: Öğeler

en: Media
tr: Medya

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Color
tr: Renk

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Tools
tr: Araçlar

en: Position
tr: Konum

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Source
tr: Kaynak

en: Missing
tr: Kayıp

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Hide
tr: Gizle

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: Output
tr: Çıktı

en: Administration menu
tr: Yönetim menüsü

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Recent content
tr: Güncel içerik

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
