Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Enable
ast: Activar

en: Version
ast: Versión

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Files
ast: Ficheros

en: Contact
ast: Contautu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Items
ast: Elementos

en: Domain
ast: Dominiu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Users
ast: Usuarios
