Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Administration menu
bo: དོ་དམ་གདམ་བྱང་།(མར་འཐེན།)

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན
