Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Enable
ca: Habilita

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: View
ca: Mostra

en: link
ca: enllaç

en: Files
ca: Fitxers

en: Contact
ca: Contacte

en: Module
ca: Mòdul

en: Header
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: Media
ca: Multimèdia

en: Domain
ca: Domini

en: Navigation
ca: Navegació

en: Users
ca: Usuaris

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Tools
ca: Eines

en: Position
ca: Posició

en: Pattern
ca: Patró

en: Source
ca: Font

en: Missing
ca: Perdut

en: Webform
ca: Formulari web

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Common
ca: Comú

en: Blocks
ca: Blocs

en: Hide
ca: Oculta

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: About
ca: Detalls

en: Output
ca: Sortida

en: Administration menu
ca: Menú d'administració

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: Navigation blocks
ca: Blocs de navegació
