Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Enable
cs: Zapnout

en: Version
cs: Verze

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Add new
cs: Přidat nový

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: link
cs: odkaz

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Files
cs: Soubory

en: Contact
cs: Kontakt

en: Module
cs: Modul

en: Header
cs: Hlavička

en: Items
cs: Položky

en: Media
cs: Média

en: Domain
cs: Doména

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Users
cs: Uživatelé

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Tools
cs: Nástroje

en: Position
cs: Pozice

en: Source
cs: Zdroj

en: Missing
cs: Chybějící

en: Blocks
cs: Bloky

en: Hide
cs: Skrýt

en: About
cs: Popis

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Recent content
cs: Nový obsah
