Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Items
eo: Eroj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Users
eo: Uzantoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Position
eo: Loko

en: Blocks
eo: Blokoj

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj
