Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: link
lt: nuoroda

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Module
lt: Modulis

en: Header
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai

en: Domain
lt: Domenas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Users
lt: Nariai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Position
lt: Pozicija

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Webform
lt: Web forma

en: Blocks
lt: Blokai

en: Hide
lt: Slėpti

en: About
lt: Apie

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Recent content
lt: Naujausias turinys
