Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Enable
lv: Iespējot

en: Version
lv: Versija

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: link
lv: saite

en: Files
lv: Faili

en: Contact
lv: Kontakti

en: Module
lv: Modulis

en: Header
lv: Galvene

en: Items
lv: Vienumi

en: Media
lv: Multivide

en: Domain
lv: Domēns

en: Extra
lv: Ekstra

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Users
lv: Lietotāji

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Tools
lv: Rīki

en: Position
lv: Pozīcija

en: Pattern
lv: Modelis

en: Source
lv: Avots

en: Webform
lv: Webforma

en: Blocks
lv: Bloki

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs
