Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: link
my: လင့်ခ်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ
