Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Header
ne: हेडर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Media
ne: मिडिया

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Source
ne: स्रोत

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
