Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Enable
oc: Activar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Add new
oc: Apondre novèl

en: View
oc: Veire

en: link
oc: ligam

en: Files
oc: Fichièrs

en: Contact
oc: Contacte

en: Module
oc: Modul

en: Header
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: Media
oc: Mèdia

en: Domain
oc: Domeni

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Users
oc: Utilizaires

en: Position
oc: Posicion

en: Pattern
oc: Motiu

en: Source
oc: Font

en: Missing
oc: Mancant

en: Blocks
oc: Blòts

en: Hide
oc: Amagar

en: About
oc: A prepaus

en: Administration menu
oc: Menú d'administracion

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Recent content
oc: Contengut recent
