Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ
