Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Enable
ro: Activare

en: Version
ro: Versiune

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: File
ro: Fișier

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: View
ro: Afișează

en: Files
ro: Fișiere

en: Module
ro: Modul

en: Header
ro: Cap

en: Items
ro: Articole

en: Domain
ro: Domeniu

en: Navigation
ro: Navigator

en: Color
ro: Culoare

en: Users
ro: Utilizatori

en: Provider
ro: Furnizor

en: Tools
ro: Instrumente

en: Position
ro: Poziție

en: Pattern
ro: Model

en: Source
ro: Sursă

en: Missing
ro: Lipsește

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Hide
ro: Ascunde

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: About
ro: Despre

en: Administration menu
ro: Meniul de administrare

en: User menu
ro: Meniu utilizator

en: Recent content
ro: Conținut recent
