Navigation Extra (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Contact
sl: Kontakt

en: Header
sl: Glava

en: Items
sl: Notice

en: Domain
sl: Domena

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: Users
sl: Uporabniki

en: Position
sl: Položaj

en: Blocks
sl: Bloki

en: Hide
sl: Skrij

en: About
sl: O modulu
